AUZEF Öğrencileri Temsilcilerini Seçiyor

AUZEF Öğrencileri Temsilcilerini Seçiyor

Öğrenci temsilcisi adaylığına başvuru tarihinin bitmesi ile İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) öğrenci temsilci adayları belli oldu.

Öğrenci temsilcisi adaylarının propaganda çalışmalarına 07.03.2014 tarihine kadar devam edebileceğini belirten AUZEF yetkilileri de bu süreçte adaylara destek oldu.

AUZEF'in ilgili birimleri, propaganda sürecini daha etkili ve profesyonel şekilde yönetmeleri amacıyla adaylara video ve görsel çalışmalar açısından destek verdi. Öğrenci temsilcisi adaylarının kendilerini tanıtabilmeleri için fakültemizde iki dakikalık tanıtıcı videoları çekildi ve bu videolar AUZEF sosyal medya ağlarına yüklendi. AUZEF'in resmî web sayfasında da öğrenci temsilcisi adaylarının kısa öz geçmişleri, fotoğrafları ve tanıtıcı videolarının yer aldığı bir duyuru yapıldı.

Böylece öğrenci temsilcisi adayları, kendilerine neden oy verilmesi gerektiğini resmî bir kanaldan öğrencilere duyurma imkânına sahip oldu.

Adayların propaganda süreci bittikten sonra ise oylama işlemi ALMS üzerinden 07 Mart tarihinde başlayacak ve 13 Mart tarihinde sona erecek. Kazanan adaylar ise AUZEF'in resmî web sayfasında duyurulacak.

Tüm adaylara seçim sürecinde başarılar dileriz.

Okunma sayısı: 3300

Yorumlar