İnci Ertuğrul AUZEF’te

İnci Ertuğrul AUZEF’te

Öğrencilerine sunduğu kaliteli eğitimin çıtasını her geçen gün yükselten İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) yine önemli bir faaliyetin altına imzasını atıyor.

Öğrenci merkezli bir atılım ile yola çıkılarak ortaya koyulan "Hizmet İçi Eğitim ve Gelişim" projesi kapsamında birbirinden değerli isimler bulunuyor.

Proje çerçevesindeki eğitimde yer alacak önemli isimlerden biri ise ünlü program sunucusu ve yapımcısı İnci Ertuğrul. "Kamera Karşısında Etkili Sunum Teknikleri" başlıklı eğitim kapsamında AUZEF bünyesinde ders anlatan hocalarla bilgilerini paylaşacak olan Ertuğrul geçtiğimiz gün İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü AUZEF ana binasında Dekan Prof. Dr. Alper Cihan ve diğer çalışma arkadaşları ile bir araya geldi.

Alanında uzman olan İnci Ertuğrul, 1993 yılında TGRT'nin kuruluşuyla birlikte İstanbul'da çalışma hayatına başlamıştır. Londra Reuters Ajansında görev almış, 'Hayırlı Günler' adlı sabah canlı yayın kuşağı ile 'Gençlerle' adlı tartışma programını sunmuş ve Türkiye gazetesinde de yazılar yazmıştır.

Hâlihazırda bir üniversitede öğretim görevlisi olan, ayrıca TRT'de yayınlanan bir programı da sunan Ertuğrul, AUZEF öğrencileri için çalışmaktan büyük keyif alacağını ifade ederken İstanbul Üniversitesi ile etkileşim hâlinde olmanın ise onur verici olduğunu belirtti.

Öğrencileri için birçok yeniliğin öncüsü olan AUZEF, bu proje ve benzeri faaliyetleriyle dünya standartlarında kaliteli bir eğitimde marka olma yolunda hızla ilerliyor.

Haber: Numan Noyan

Okunma sayısı: 4260

Yorumlar