Kalite Yolu Süreç ve Şube İçi Eğitimleri Devam Ediyor

Kalite Yolu Süreç ve Şube İçi Eğitimleri Devam Ediyor

Kalite Yolu çerçevesinde ekiplerin süreçlere adaptasyonunu güçlendirmek amacıyla AUZEF'te kurum içi eğitimler düzenleniyor.

Tüm süreçlerin gruplar hâlinde katıldığı kurumsallaşma eğitimlerinin yanı sıra her şubede de süreçlerle ilgili şube içi eğitimler düzenlendi.

Bu çerçevede İçerik Tasarım Süreci'nde bulunan dört şube; Koordinasyon Şubesi, Senaryo Hazırlama Şubesi, İnteraktif İçerik Hazırlama Şubesi ve Test ve Yayın Şubesi kendi içlerinde ilk eğitimlerini gerçekleştirdiler. Eğitimlerde şube çalışanlarına şube sorumluları tarafından AUZEF'in kurumsal yapısı, iş analizleri, standartlar, ilke ve değerler hakkında bilgi verildi. Eğitimin sonunda hazırlanan sunum dosyaları ve dokümanlar şube çalışanlarıyla paylaşıldı ve bilgilerin pekiştirilmesi amacıyla ufak bir değerlendirme testi uygulandı.

AUZEF'te kalite ve kurumsallaşma kapsamında yapılan çalışmaların tüm şubeler tarafından özümsenebilmesi ve güçlü bir kurum kültürünün oluşturulması için düzenlenen bu eğitimlerin ilerleyen günlerde de devam etmesi planlanıyor.

Haber: Zeynep Dursun & Dilek Yördem Ceylan
İçerik Tasarım Süreci

Okunma sayısı: 1934

Yorumlar