Sınav Döneminde Çözüm Destek Merkezi 6000 Talebe Cevap Verdi

Sınav Döneminde Çözüm Destek Merkezi 6000 Talebe Cevap Verdi

11 Ocak'ta başlayan İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) Güz Dönemi bitirme ve telafi sınavları 9 Şubat'ta başarıyla tamamlanmıştır.

Sınav döneminde Çözüm Destek Merkezi, çözüm masasına gelen 6000 talebi çözmüş, fakültemize gelen öğrencilerin sorularını yanıtlamış, sınavların yapıldığı günlerde de fakültemize gelen öğrencilerimize çeşitli konularda hizmet vermiştir.

11 Ocak - 9 Şubat tarihleri arasında AUZEF Çözüm Destek Merkezi'ne çoğunlukla sınavlarla ilgili talepler ulaşmıştır.

Öğrencilerin sınavlardan önceki soru ve talepleri; sınav tarihleri, sınavlarda sorumlu olunan üniteler, sınav merkezleri, sınav giriş yerleri ve sınav giriş belgeleri ile ilgili olmuştur. Sınav sonrasında ise soru itirazlarının kabulü, sonuçların açıklanma tarihleri ile ilgili sorunlar çözülmüştür.

Sınav sonuçları açıklandıktan sonra sonuçlara yapılan itirazlar, sonuçlara yapılan itirazların kabulü ile ilgili talepler karşılanmış; notların öğrenci otomasyon sisteminde yayımlanmasından sonra ise harf notları, not ortalamaları, ara sınav ile bitirme sınavının başarı notuna katkı oranları, telafi sınavı giriş şartları ile ilgili sorular cevaplanmıştır.

Haber: Bahadır Aydın
Eğitim Öğretim Süreci
Çözüm Destek

Okunma sayısı: 2373

Yorumlar